8-31 maja 2023, Warszawa - Śródmieście

KURS HATHA JOGI

Czy jesteś gotowa/ gotowy na regularną praktykę?

Tradycyjna Hatha Joga to  system ćwiczeń i praktyk stworzony wieki temu w Indiach. Jej celem było uzyskanie dostępu do naszego wrodzonego i ukrytego potencjału. Tym właśnie jest oświecenie – bycie w swoim optimum. Wraz ze zmianami na świecie duża część tradycji jogi została zapomniana, podobnie jak jej prawdziwe znaczenie. Stąd dzisiejsza joga praktykowana na całym świecie w studiach jogi stała się po prostu formą gimnastyki.

Kurs Hatha Jogi oferuje dostęp do tej tradycyjnej wiedzy i praktyk tłumacząc wszystko w jasny, łatwy do zrozumienia sposób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) przez cztery tygodnie. Dzięki temu wiedza może być poznawana stopniowo, a student może obserwować swoje postępy w ciągu miesiąca. Po zakończeniu kursu istnieje możliwość kontynuowania praktyki i poznawania kolejnych technik. 

Praktyka obejmuje przede wszystkim tradycyjne asany (pozycje),jak również pranayamy (techniki oddechowe), kryie (techniki oczyszczające) oraz medytacje. Oprócz praktyki na macie, kurs obejmuje wprowadzenie teoretyczne. Jego celem jest wytłumaczenie w praktyczny i łatwy do zrozumienia sposób zagadnień będących kluczowymi dla praktyki hatha jogi. Tematy poszczególnych zajęć to:
1. ciało subtelne
2. wpływ praktyki na niewyrażone, utajone emocje
3.  system czakr
4.  sublimacja energii
5.  energia prany
6.  energia kundalini
7.  bandhy
8.  samadhi  

Kurs jest przeznaczony zarówno dla tych mających już doświadczenie z jogą, jak i dla tych, którzy stawiają na tej ścieżce swoje pierwsze kroki. Praktyka dostosowana jest do rożnych poziomów zaawansowania. Nie trzeba być wcześniej rozciągniętym, ani umieć medytować. 
Regularna praktyka hatha jogi wzmacnia nasze ciało, uwalnia skumulowane w ciele napięcie i uspokaja umysł. Reguluje pracę układu nerwowego i hormonalnego, a dzięki temu wprowadza większą równowagę w naszym życiu. Dodatkowo pobudza nasze libido, będące źródłem kreatywności i motywacji.To co wyróżnia ten kurs to:
– rzetelna i jasno wytłumaczona wiedza
– ciekawa, różnorodna praktyka
– dobra atmosfera
– możliwość kontynuowania praktyki w kolejnych miesiącach

Ponieważ równocześnie startują trzy mini grupy, istnieje możliwość wyboru godziny rozpoczęcia zajęć 10:00, 17:30 lub 19:15. Zajęcia trwają 1,5 godziny.
Zajęcia odbywają się w moim prywatnym studio przy ulicy Marszałkowskiej 56 w Warszawie.

Harmonogram zajęć: 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29, 31 maja 2023
 

Koszt całego kursu to: 290 PLN (8 zajęć, 1,5h każde)

Jest to mini grupa, stąd liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować swój udział należy zarejestrować się poprzez:
Email: skanda@skanda.eu
Bądź poprzez Telefon / WhatsApp / Telegram / Signal : +48 578 513 460
Podczas rejestracji należy podać, na którą grupę chce się uczęszczać (na 10:00, 17:30, czy na 19:15)

CONTACT US