KURS HATHA JOGI

Hatha Joga to tradycyjna praktyka stworzona w celu obudzenia drzemiącego w nas potencjału. W XX wieku na jej podstawie stworzona została joga posturalna, która zyskała popularność na Zachodzie jako forma ćwiczeń rozwijających siłę, elastyczność, dająca rozluźnienie ciała i koncentrację umysłową. Utracony został jednak prawdziwy cel praktyki, którym jest przebudzenie uśpionej energii (śakti), istniejącej na poziomie ciała subtelnego oraz wykorzystanie tej energii do samorozwoju i samopoznania.
 
Kurs ten obejmuje wprowadzanie teoretyczne oraz wspólną, regularną praktykę. Obejmuje on wprowadzanie teoretyczne oraz wspólną, regularną praktykę. Praktyka obejmuje pozycje ciała (asany), ćwiczenia oddechowe (pranayamy) oraz medytacje. W trakcie części teoretycznej kursu dowiesz się:
– Czym jest ciało subtelne, czakry i nadi. W jaki sposób koncentrować się na nich w trakcie praktyki.
– Czym jest energia prany oraz ją kontrolować.
– Czym jest sublimacja, czym są bhandy oraz jakie jest znaczenie pozycji odwróconych.
– W jaki sposób techniki hatha jogi wpływają na nasze emocje. W jaki sposób uwalniają niewyrażone oraz utajone emocje oraz jak zmieniają nasz stan.
 
Kurs jest przeznaczony zarówno dla tych mających już doświadczenie z jogą, jak i dla tych, którzy stawiają na tej ścieżce swoje pierwsze kroki.
Kurs trwa cztery tygodnie. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. We wtorki i czwartki o godzinie 17:15, w prywatnej lokalizacji przy ulicy Marszałkowskiej 56 w Warszawie.
Zajęcia odbywają się:  10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 maja oraz 2 czerwca (17:15-18:45)
Koszt: 290 PLN
 
Jest to mini grupa, stąd liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować swój udział należy zarejestrować się poprzez:
Email: skanda@skanda.eu
Bądź poprzez Telefon / WhatsApp / Telegram / Signal : +48 578 513 460

 

CONTACT US