THE BLISS - TANTRA INTENSIVE

Bądź świadomy energii płynącej przez twoje ciało i poczuj rozkosz. Dowiedz się, czym jest tantra i jak ją praktykować.

Dołącz do nas i wybierz się razem z nami w dwudniową podróż do świata tantry! Każdy dzień to nowa wędrówka. Prowadzony przez muzykę, doświadczysz grupowych medytacji, ćwiczeń w parach oraz praktyk wykonywanych indywidualnie. Będziemy wykorzystywać ruch, dotyk, oddech oraz spokojne, głębokie patrzenie w oczy. Będziemy głęboko wchodzili w kontakt z samym sobą, naszym partnerem oraz innymi uczestnikami warsztatu. Poznawać naszą osobistą energią i uczyć się świadomie ją kierować.

W trakcie warsztatu omówione zostaną podstawowe zasady tantry oraz jej praktyki. Będziemy wykonywali je w trakcie warsztatu, będziesz mógł ich również używać samemu i odkrywać ich moc również pozakończeniu naszego spotkania. Intensywny proces grupowy pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie samego, obudzić swój ukryty potencjał oraz otworzyć się na nowe możliwości.

Dzień pierwszy – energia –

Nie jesteśmy jedynie fizycznymi istotami, ale również energetycznymi. Pierwszy dzień będzie skupiony na systemie czakr (systemie energetycznym). Poznasz właściwości każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych naszego ciała (czakr) i jego znaczenie w kontekście seksualności. Ćwiczenia, które będziemy wykonywali pomogą ci doświadczyć rzeczywistości każdej z czakr. Ta wiedza jest kluczowa, aby móc zrozumieć czym jest tantryczna seksualność.

W trakcie popołudniowej sesji, dowiemy się czym jest prawo biegunowości (law of polarity). Poznasz model Shiva-Shakti, aby uświadomić sobie czym w tantrze jest pierwiastek męski, a czym kobiecy. Dowiesz się co oznacza być męskim mężczyzną oraz kobiecą kobietą i jak wpływa to na twoją atrakcyjność oraz umacnia związek między partnerami.

Dzień drugi – transcendencja –

Drugi dzień będzie poświęcony wychodzeniu poza ramy naszej codziennej percepcji rzeczywistości i osiąganiu stanu uniesienia, błogości i rozkoszy (Bliss). Rozpoczniemy od ćwiczeń pobudzających naszą energię, po których wykonywać będziemy mocne ćwiczenia oddechowe. Mające na celu podnieść naszą energię do poziomu wyższych czakr. Tu zatrzymamy się czakrze serca, aby móc lepiej poczuć głęboką radość i lekkość związaną z tym poziomem świadomości. Następnie będziemy praktykowali transfigurację. Pozwoli ci to spojrzeć na świat oczami nowo narodzonego dziecka i widzieć prawdziwą naturę świata który nas otacza, bez konieczności oceniania, bez oczekiwań. Dowiesz się, jak wykorzystać tę technikę do pogłębienia połączenia z osobami, które są ci bliskie. Na zakończenie warsztatu weźmiemy udział w tantrycznym rytuale kobiecości i męskości, w który pozwoli nam urzeczywistniać męski i kobiecy pierwiastek w nas samych.

Warszawa 2019

Warszawa 2019

Warszawa 2018

Zielonka Spirit Farm 2020

UCZESTNICY WARSZATÓW THE BLISS

Sztokholm 2019

Zielonka Spirit Farm 2019

Warszawa 2018

Bruksela 2019

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, w parach oraz singli, początkujących jak i doświadczonych w praktyce tantry. Ćwiczenia można wykonywać z różnymi partnerami, bądź ze swoim partnerem, z którym zapisało się razem na warsztat.  

Warsztat ten jest zaprogramowany dla ograniczonej liczby uczestników. Podczas warsztatów nie będzie nagość oraz technik w sposób bezpośrednich wykorzystujących seksualność. Celem jest stworzenie intymnej przestrzeni, aby dać jego uczestnikom możliwość głębokiego doświadczenia przyjemności i intymności. Eksploracji zmysłu dotyku, otwartości, przezwyciężenia wstydu oraz efektów negatywnego warunkowania społecznego w obszarze seksualności.

Dbamy również o to, aby w warsztacie wzięła udział zbliżona liczba kobiet oraz mężczyzn. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Warsztat prowadzony jest w całości w języku polskim.

Co mówią o warsztacie jego uczestnicy

Prowadzący warsztat:

Skanda – z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad pięciu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W WARSZTACIE

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 500 PLN – single; 900 PLN – para; early birds price (do końca listopada) – 450 PLN single, 800 PLN para.

Data: 30-31 Stycznia 2021 (10:00-18:00)

Lokalizacja: Astanga Yoga Studio – ul. Gałczyńskiego 4; 00-362 Warszawa

Aby zarezerwować swój udział należy zarejestrować się oraz wpłacić zaliczkę 200PLN / osoba.

W celu rezerwacji skontaktuj się poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / WhatsApp: +48 578 513 460

Bądź użyj poniższego formularza oraz dokonaj wpłaty przes system PayPal:

To book your space, please choose the event

Type your name

Type your email address

And click the button

CONTACT US