Warsztat THE BLISS

Obudź w sobie energię

„Ta ekstatyczna błogość (Bliss) nie jest jak upojenie winem lub bogactwem, nie jest też podobna do zjednoczenia z ukochanym lub ukochaną. Światło świadomości nie jest jak promień światła pochodzący z lampy, słońca czy księżyca. Kiedy uwolnisz się od tego co w sobie nagromadziłeś, przychodzi stan błogości. Jest on jak pozbycie się dźwiganego ciężaru, a doświadczenie światła świadomości, jak odnalezienie zaginionego skarbu.”
 – Abhinavagupta

Dołącz do nas i wybierz się razem z nami w dwudniową transformującą podróż do świata tantry! Warsztat jest zarówno dla par jak i dla singli. Tych, którzy doświadczyli już pracy z energią jak i dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę. Każdy dzień to nowa wędrówka. Prowadzony przez muzykę, doświadczysz ćwiczeń grupowych, w parach oraz praktyk wykonywanych indywidualnie. Będziemy wykorzystywać ruch, dotyk, oddech, wizualizację i medytację oraz spokojne, głębokie patrzenie w oczy. Będziemy głęboko wchodzili w kontakt z samym sobą oraz innymi uczestnikami warsztatu. Będziemy poznawać naszą osobistą energią i uczyć się świadomie ją kierować.

W trakcie warsztatu poznasz zasady tantry oraz jej praktyki. Będziemy wykonywali je w trakcie warsztatu. Będziesz też mógł ich używać samemu i odkrywać ich moc, po zakończeniu naszego spotkania. Intensywny proces grupowy pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie samego, obudzić swój ukryty potencjał oraz otworzyć się na nowe możliwości.

Dzień pierwszy – budzenie energii –

Nie jesteśmy jedynie fizycznymi istotami, ale posiadamy również ciało energetyczne. Pierwszy dzień skupiony jest na systemie czakr (systemie energetycznym). Poznasz właściwości każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych naszego ciała (czakr) i jego znaczenie w kontekście świadomości oraz seksualności. Ćwiczenia, które będziemy wykonywali pomogą ci poczuć i doświadczyć rzeczywistości każdej z czakr. Ta wiedza jest kluczowa, aby móc zrozumieć czym są tantryczne praktyki.

W trakcie popołudniowej sesji, dowiemy się czym jest prawo biegunowości (law of polarity). Poznasz model Shiva-Shakti, aby uświadomić sobie co w tantrze nazywamy pierwiastkiem męskim, a co kobiecy oraz czym się one charakteryzują. Dowiesz się co oznacza być męskim mężczyzną oraz kobiecą kobietą i w jaki sposób wpływa to na atrakcyjność oraz umacnia związek między partnerami.

Dzień drugi – budzenie świadomości –

Drugi dzień będzie poświęcony wychodzeniu poza ramy naszej codziennej percepcji rzeczywistości i doświadczaniu stanu uniesienia, błogości i rozkoszy (Bliss). Rozpoczniemy od ćwiczeń pobudzających naszą energię, po których wykonywać będziemy mocne ćwiczenia oddechowe, mające na celu przenieść naszą świadomość do poziomu wyższych czakr. W szczególności zatrzymamy się na czakrze serca, aby móc lepiej poczuć głęboką radość, miłość i lekkość związaną z tym poziomem świadomości.

Będziemy również wykonywali praktykę transfiguracji, która pozwala spojrzeć na świat oczami nowo narodzonego dziecka. Zachwycić się światem na nowo. Spojrzeć na niego bez konieczności oceniania, bez formowania oczekiwań. Dowiesz się, jak wykorzystać tą technikę do pogłębienia połączenia z osobami, które są ci bliskie.

Na zakończenie warsztatu weźmiemy udział w magicznym rytuale tantrycznym podczas którego kobiecość i męskość łączą się tworząc perfekcyjną jedność.

UCZESTNICY WARSZATÓW THE BLISS

Warszawa 2022

Sztokholm 2019

Warszawa 2018

Warszawa 2019

Bruksela 2019

Zielonka Spirit Farm 2020

Zielonka Spirit Farm 2019

Warszawa 2018

Warszawa 2019

Warszawa 2021

Warszawa 2021

Warszawa 2021

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, w parach oraz singli, początkujących jak i doświadczonych w praktyce tantry.

Warsztat ten jest przewidziany dla ograniczonej liczby uczestników. Podczas warsztatów nie będzie nagość oraz technik w sposób bezpośrednich wykorzystujących seksualność. Celem jest stworzenie bezpiecznej, intymnej przestrzeni, aby dać jego uczestnikom możliwość głębokiego doświadczenia siebie samych. Medytacji, eksploracji zmysłu dotyku, otwartości, przezwyciężenia własnych ograniczeń, czy otwierania się na drugą osobę.

Dbamy również o to, aby w warsztacie wzięła udział zbliżona liczba kobiet oraz mężczyzn. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca odpowiednio wcześniej.

Warsztat prowadzony jest w całości w języku polskim.

Co mówią o warsztacie jego uczestnicy

Prowadzący warsztat:

Skanda – z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w szkole Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad ośmiu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W WARSZTACIE

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 590 PLN – single; 990 PLN – para

Data: 29-30 października 2022 (10:00-18:00)

Lokalizacja: New Moon Yoga Studio, ul. Hoża 51, Warsaw, Poland

Aby zarezerwować swój udział skontaktuj się poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / WhatsApp / Signal / Telegram : +48 578 513 460

Bądź formularz kontaktowy znajdujący się poniżej

CONTACT US