Warsztat THE BLISS

Obudź w sobie energię

21-22.10.2023 – bilety wyprzedane

18-19.11.2023 – nowy termin

„Ta ekstatyczna błogość (Bliss) nie jest jak upojenie winem lub bogactwem, nie jest też podobna do zjednoczenia z ukochanym lub ukochaną. Światło świadomości nie jest jak promień światła pochodzący z lampy, słońca czy księżyca. Kiedy uwolnisz się od tego co w sobie nagromadziłeś, przychodzi stan błogości. Jest on jak pozbycie się dźwiganego ciężaru, a doświadczenie światła świadomości, jak odnalezienie zaginionego skarbu.”
 – Abhinavagupta

Dołącz do nas i wybierz się razem z nami w dwudniową transformującą podróż do świata tantry! Warsztat jest zarówno dla par jak i dla singli. Tych, którzy doświadczyli już pracy z energią jak i dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę. Każdy dzień to nowa wędrówka. Prowadzona/y przez muzykę, doświadczysz ćwiczeń grupowych, w parach oraz praktyk wykonywanych indywidualnie. Będziemy wykorzystywać ruch, dotyk, oddech, wizualizację i medytację oraz spokojne patrzenie w oczy. Będziemy głęboko wchodzili w kontakt z samym sobą oraz innymi uczestnikami warsztatu. Będziemy poznawać naszą osobistą energią i uczyć się świadomie ją kierować.

Podczas warsztatu dowiesz się, czym jest tantra, skąd się wzięła, poznasz jej zasady i praktyki, które będziesz mogła/ mógł wykorzystać w swoim życiu. Przeżyjesz proces, który pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, obudzić ukryty potencjał i otworzyć się na nowe możliwości. Ten proces w tantrze nazywa się budzeniem energii kundalini. Przygotuj się na wycieczkę do wnętrza siebie, która może Cię zaskoczyć!

Dzień pierwszy – budzenie energii –

Używając współczesnego języka budzenie energii kundalini, to proces uwalniania swoich ukrytych zasobów, ukrytego potencjału, który rozpoczyna proces naszej transformacji.

Pierwszego dnia skupimy na systemie czakr (systemie energetycznym). Dowiesz się w jakim celu został stworzony ten system oraz poznasz właściwości każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych naszego ciała (czakr). Odkryjesz znaczenie czakr w kontekście budzenia świadomości oraz w kontekście naszej seksualności. Ćwiczenia, które będziemy wykonywali pomogą ci poczuć i doświadczyć rzeczywistości każdej z czakr. Ta wiedza jest kluczowa, aby móc zrozumieć czym są tantryczne praktyki.

Dowiesz się czym jest męskość i kobiecość w ujęciu metafizycznym (law of polarity). Poznasz model Shiva-Shakti, aby uświadomić sobie co w tantrze nazywamy pierwiastkiem męskim, a co kobiecym oraz czym się one charakteryzują.

Dzień drugi – budzenie świadomości –

Drugi dzień będzie poświęcony wychodzeniu poza ramy naszej codzienności. Aby móc spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość “oczami nowo narodzonego dziecka”.

Czeka Cię wiele ćwiczeń pobudzających zmysł kinestetyczny, to znaczy zmysł, który odpowiada za czucie impulsów pochodzących z ciała, za ruch oraz dotyk.

Po nich nastąpią mocne ćwiczenia oddechowe, mające na celu przenieść naszą świadomość do poziomów, których na co dzień rzadko odwiedzamy. Głęboką radość, błogość, bezwarunkowa miłość i lekkość, to stany związane z pobudzeniem wyższych czakr. Uczucie zachwytu światem, możliwość spojrzenia na niego bez konieczności oceniania, bez formowania oczekiwań, to efekt transfiguracji. Dowiesz się, jak wykorzystać tą technikę do pogłębienia połączenia z osobami, które są ci bliskie.

Na zakończenie warsztatu weźmiemy udział w magicznym rytuale tantrycznym podczas którego kobiecość i męskość łączą się tworząc perfekcyjną jedność – Twoją prawdziwą naturę.

Co mówią o warsztacie jego uczestnicy

UCZESTNICY WARSZATÓW THE BLISS

Warszawa 2022

Sztokholm 2019

Warszawa 2021

Warszawa 2019

Bruksela 2019

Warszawa 2018

Zielonka Spirit Farm 2019

Warszawa 2018

Warszawa 2019

Warszawa 2021

Warszawa 2021

Zielonka Spirit Farm 2020

Warszawa 2022

Warszawa 2022

Warszawa 2022

Warszawa 2023

Warszawa 2023

Warszawa 2023

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, w parach oraz singli, początkujących jak i doświadczonych w praktyce tantry.

Warsztat ten jest przewidziany dla ograniczonej liczby uczestników. Podczas warsztatów nie będzie nagość oraz technik w sposób bezpośrednich wykorzystujących seksualność. Celem jest stworzenie bezpiecznej, intymnej przestrzeni, aby dać jego uczestnikom możliwość głębokiego doświadczenia siebie samych.Możliwość poznania tantrycznej medytacji, eksploracji zmysłu dotyku, przezwyciężenia własnych ograniczeń, czy otwierania się na drugą osobę.

Dbamy również o to, aby w warsztacie wzięła udział zbliżona liczba kobiet oraz mężczyzn. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca odpowiednio wcześniej.

Warsztat prowadzony jest w całości w języku polskim.

Prowadzący warsztat:

Skanda – z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w szkole Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad dziesięciu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju. Od dwóch lat jest z powrotem w Polsce, gdzie kontynuuje swoją misję  szerzenia wiedzy i zrozumienia poprzez wyjaśnianie dalekowschodnich nauk duchowych w sposób przystępny dla współczesnego odbiorcy oraz obalanie zabobonu i przestarzałych przekonań.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W WARSZTACIE

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 590 PLN – single; 990 PLN – para

Data: 18-19 listopada 2023 (10:00-18:00)

Lokalizacja: New Moon Yoga Studio, ul. Hoża 51, Warsaw, Poland

Aby zarezerwować swój udział skontaktuj się poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / WhatsApp / Signal / Telegram : +48 578 513 460

CONTACT US