THE BLISS - TANTRA INTENSIVE

Bądź świadomy energii płynącej przez twoje ciało i poczuj jej głęboko transformującą moc! Dowiedz się, czym jest tantra i jakie są jej nauki.

Dołącz do nas i wybierz się razem z nami w dwudniową podróż do świata tantry! Każdy dzień to nowa wędrówka. Prowadzony przez muzykę, doświadczysz ćwiczeń grupowych, w parach oraz praktyk wykonywanych indywidualnie. Będziemy wykorzystywać ruch, dotyk, oddech, wizualizację i medytację oraz spokojne, głębokie patrzenie w oczy. Będziemy głęboko wchodzili w kontakt z samym sobą oraz innymi uczestnikami warsztatu. Będziemy poznawać naszą osobistą energią i uczyć się świadomie ją kierować.

W trakcie warsztatu omówione zostaną podstawowe zasady tantry oraz jej praktyki. Będziemy wykonywali je w trakcie warsztatu, będziesz mógł ich również używać samemu i odkrywać ich moc, również po zakończeniu naszego spotkania. Intensywny proces grupowy pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie samego, obudzić swój ukryty potencjał oraz otworzyć się na nowe możliwości.

Dzień pierwszy – budzenie energii –

Nie jesteśmy jedynie fizycznymi istotami, ale również energetycznymi. Pierwszy dzień będzie skupiony na systemie czakr (systemie energetycznym). Poznasz właściwości każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych naszego ciała (czakr) i jego znaczenie w kontekście seksualności. Ćwiczenia, które będziemy wykonywali pomogą ci doświadczyć rzeczywistości każdej z czakr. Ta wiedza jest kluczowa, aby móc zrozumieć czym jest tantryczna seksualność.

W trakcie popołudniowej sesji, dowiemy się czym jest prawo biegunowości (law of polarity). Poznasz model Shiva-Shakti, aby uświadomić sobie czym w tantrze jest pierwiastek męski, a czym kobiecy. Dowiesz się co oznacza być męskim mężczyzną oraz kobiecą kobietą i jak wpływa to na twoją atrakcyjność oraz umacnia związek między partnerami.

Dzień drugi – podnoszenie energii –

Drugi dzień będzie poświęcony wychodzeniu poza ramy naszej codziennej percepcji rzeczywistości i osiąganiu stanu uniesienia, błogości i rozkoszy (Bliss). Rozpoczniemy od ćwiczeń pobudzających naszą energię, po których wykonywać będziemy mocne ćwiczenia oddechowe, które mają na celu podnieść naszą energię do poziomu wyższych czakr. Zatrzymamy się na czakrze serca, aby móc lepiej poczuć głęboką radość i lekkość związaną z tym poziomem świadomości.

Następnie będziemy praktykowali transfigurację. Pozwoli ci to spojrzeć na świat oczami nowo narodzonego dziecka i widzieć prawdziwą naturę świata, który nas otacza. Jest to patrzenie bez konieczności oceniania, bez formowania oczekiwań. Dowiesz się, jak wykorzystać tę technikę do pogłębienia połączenia z osobami, które są ci bliskie. Na zakończenie warsztatu weźmiemy udział w tantrycznym rytuale kobiecości i męskości, w który pozwoli nam urzeczywistniać męski i kobiecy pierwiastek w nas samych.

Warszawa 2019

Warszawa 2019

Warszawa 2018

Zielonka Spirit Farm 2020

UCZESTNICY WARSZATÓW THE BLISS

Sztokholm 2019

Zielonka Spirit Farm 2019

Warszawa 2018

Bruksela 2019

Warszawa 2021

Warszawa 2021

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, w parach oraz singli, początkujących jak i doświadczonych w praktyce tantry.

Warsztat ten jest zaprogramowany dla ograniczonej liczby uczestników. Podczas warsztatów nie będzie nagość oraz technik w sposób bezpośrednich wykorzystujących seksualność. Celem jest stworzenie intymnej przestrzeni, aby dać jego uczestnikom możliwość głębokiego doświadczenia przyjemności i intymności. Eksploracji zmysłu dotyku, otwartości, przezwyciężenia wstydu oraz efektów negatywnego warunkowania społecznego w obszarze seksualności.

Dbamy również o to, aby w warsztacie wzięła udział zbliżona liczba kobiet oraz mężczyzn. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Warsztat prowadzony jest w całości w języku polskim.

Co mówią o warsztacie jego uczestnicy

Prowadzący warsztat:

Skanda – z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad siedmiu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju.

ZAREZERWUJ UDZIAŁ W WARSZTACIE

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 500 PLN – single; 900 PLN – para

Data: 12-13 czerwca 2021 (10:00-18:00)

Lokalizacja: Astanga Yoga Studio – ul. Gałczyńskiego 4; 00-362 Warszawa

Aby zarezerwować swój udział należy zarejestrować się oraz wpłacić zaliczkę 200PLN / osoba.

W celu rezerwacji skontaktuj się poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / WhatsApp : +48 578 513 460

Bądź formularz kontaktowy znajdujący się poniżej

CONTACT US