TANTRIC MAN - warsztat dla mężczyzn

Poznaj sekrety joginów tantrycznych

Zbuduj własną praktykę

Wzmocnij doznania seksualne oraz swoją sprawność

Zwiększ libido i stwórz silny, męski rezonans

Daj więcej przyjemności swojej partnerce

Osiągnij nowe formy przyjemności oraz wyższe stany świadomości

Warsztat Tantric Man – jest trzydniowym spotkaniem w gronie mężczyzn. Jest to zgłębianie nauk joginów idących ścieżką tantry, uczenie się technik oraz wspólna praktyka.

W tantrze wyróżniamy trzy rodzaje ludzi. Pashu – ludzie, którzy nie są świadomi swojej prawdziwej natury, nieświadomie podążają za innymi; Vira – ci, którzy wykazują wielką odwagę, by mentalnie wyjść z tłumu, gotowi do odkrycia własnej prawdy; Deva – przemienieni, którzy odkryli swoją prawdziwą naturę.

Praktykujący tantrę to Vira. To Ci, którzy są gotowi przezwyciężyć swoją reaktywną, biologiczną naturę i uwolnić się z uwarunkowań społecznych i kulturowych, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Ten warsztat jest inicjacją do stanu Vira.

Co uczestnicy mówią o warsztacie

POZNAJ TANTRYCZNE TECHNIKI SEKSUALNE

W trakcie warsztatu omówione zostaną kluczowe pojęcia związane z tantra, w szczególności jej metafizyczny aspekt pracy z energią.

Poznasz i będziesz praktykował tradycyjne techniki joginów dobrane pod kątem pracy z energią seksualną oraz seksualnością – asany (pozycje ciała), pranayamy (techniki oddechowe), bandy (techniki kierowania energii) oraz medytacje.

Zagłębimy się w prawo biegunowości, które leży u podstaw technik seksualnych tantry. Pomoże to Ci zrozumieć, czym jest męskość z punktu widzenia wszechświata i metafizyki (nie z kulturowego). Dowiesz się, w jaki sposób manifestować ją w swoim życiu, a dzięki temu stać się bardziej atrakcyjnym dla pierwiastka żeńskiego.

Dowiesz się czym jest energia kundalini i w jaki sposób się z nią pracuje. Poznasz system czakr oraz ich znaczenie w kontekście seksualności.

Poznasz różnice między męską a kobiecą seksualnością. Zrozumiesz dlaczego kobiety są naturalnie urodzonymi tantryczkami, a czego mężczyźni muszą się nauczyć, żeby też nimi zostać.

Omówiona zostanie kobieca anatomia oraz różne rodzaje kobiecych orgazmów. Dowiesz się, w jaki sposób wspierać kobietę, aby mogła osiągnąć swoją pełnię potencjału seksualnego.

Na koniec otrzymasz praktykę, która regularnie wykonywana pomoże Ci uzyskać kontrolę nad własną energią seksualną, wzmocni Twoje libido oraz przybliży w kierunku doświadczania orgazmów energetycznych.

UCZESTNICY WARSZTATÓW TANTRIC MAN

Warsztat odbywa się w Zielonka Eko Farm, oazie spokoju położonej 100km na południe od Warszawy. Na uczestników warsztatu czekamy w piątek 18 listopada miedzy 18:00 – 19:00. Po wspólnej obiadokolacji rozpoczniemy pierwsze wspólne zajęcia, wprowadzające nas do warsztatu. Każdy poranek rozpoczną zajęcia tantrycznej jogi oraz sesja medytacji. Po wspólnym śniadaniu zaczynamy dalszą eksplorację świata tantry. Pomiędzy obiadem a kolacją będą odbywały się wykłady oraz zajęcia praktyczne. Wieczorami będziemy spotykali się przy ogniu. Warsztat kończy się w niedzielę 20 listopada około godziny 17:00

Zaprojektowaliśmy ten warsztat dla ograniczonej liczby uczestników, aby stworzyć intymną przestrzeń, aby dać możliwość głębokiego doświadczenia. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Całość prowadzona jest w języku polskim.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Koszt warsztatu : 1400 PLN. Koszt obejmuje:

– 2 noclegi. (18-20 listopada). Zakwaterowanie obejmuje nocleg w pokoju wieloosobowym typu dorm, z innymi uczestnikami warsztatu.

– wyżywienie (posiłki wegańskie).

– Pełne uczestnictwo w warsztacie.

Data: 18-20 listopada 2022

Lokalizacja: Warsztat odbędzie się w Zielonka Spirit Farm, pełnym uroku, położonym na skraju lasu, holistycznym centrum warsztatowym. Więcej informacji na temat centrum po kliknięciu tego linku:

http://zielonkaspiritfarm.com/pl/nasze-centrum/

Aby zarezerwować miejsce należy zarejestrować się oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 400 PLN. Resztę kwoty należy wpłacić przelewem, bądź gotówką w przed rozpoczęciem warsztatu.

Rejestracji można dokonać poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / sms / WhatsApp / Signal : +48 578 513 460

Bądź poniższy formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy