TANTRIC MAN

warsztat dla mężczyzn
2-4 czerwca 2023

Poznaj sekrety tantrycznych joginów

Wzmocnij doznania seksualne

Osiągnij nowe formy przyjemności

Zwiększ libido i stwórz silny, męski rezonans

Daj więcej przyjemności swojej partnerce

Doświadcz wewnętrznej transformacji

Zbuduj własną praktykę

W tantrze wyróżnia się trzy rodzaje ludzi: Pashu – osoby, które nie są świadome swojej prawdziwej natury i nieświadomie podążają za tłumem; Vira – ci, którzy wykazują wielką odwagę, by mentalnie wyjść z tłumu i są gotowi odkrywać własną prawdę; Deva – przemienieni , którzy odkryli swoją prawdziwą naturę.

Osoby praktykujące tantrę to Vira. Vira znaczy bohater. Są oni zmotywowani do przekraczania swoich granic, przezwyciężenia swojej reaktywnej, biologicznej natury i uwolnienia się z uwarunkowań społecznych i kulturowych. Dążą do zrozumienia drzemiącego wewnątrz nich potencjału, aby cieszyć się życiem w pełni.

Warsztat Tantric Man to inicjacja do stanu Vira. Jest to trzydniowe spotkanie w gronie mężczyzn, podczas którego wspólnie zgłębiamy nauki tantry. Będziemy uczyć się tradycyjnych technik oraz współczesnych metod inspirowanych tymi naukami. W trakcie warsztatu będą liczne odniesienia do współczesnej wiedzy naukowej z zakresu anatomii, fizjologii, neurologii, seksuologii oraz psychologii, przy jednoczesnym zachowaniu autentyczności oryginalnego przekazu.

Co uczestnicy mówią o warsztacie

POZNAJ TANTRYCZNE TECHNIKI

W trakcie warsztatu omówione zostaną kluczowe pojęcia związane z tantra. Zrozumiesz jaki jest cel tych praktyk oraz na czym polega jej metafizyczny aspekt pracy z energią.

Będziemy wspólnie praktykować tradycyjne techniki joginów dobrane pod kątem pracy z energią seksualną oraz seksualnością. Poznasz asany (pozycje ciała), pranayamy (techniki oddechowe), bandy (techniki kierowania energii) oraz medytacje.

Zajmiemy się zagłębianiem prawa biegunowości, które stoi u podstaw tantrycznej seksualności. Dzięki temu będziesz mógł zrozumieć, co oznacza męskość z perspektywy mistycznej metafizyki, w przeciwieństwie do kulturowego ujęcia tego pojęcia. Będziesz miał możliwość nauczenia się, jak manifestować męski pierwiastek w swoim życiu, co pozwoli Ci stać się bardziej atrakcyjnym dla pierwiastka żeńskiego.

Ponadto, omówimy również energię kundalini i sposoby jej kontrolowania. Przybliżymy Ci również system czakr oraz ich wpływ na sferę seksualną.

W trakcie naszych rozważań poruszymy także temat różnic między męską a kobiecą seksualnością. Poznasz kobiecą anatomię oraz różne rodzaje kobiecych orgazmów. Dzięki temu będziesz miał szansę nauczenia się, jak wspierać kobietę w osiągnięciu pełni potencjału seksualnego.

Wyjeżdżając z warsztatu otrzymasz praktykę, którą regularnie wykonywana pozwoli Ci na uzyskanie kontroli nad swoją energią seksualną, wzmocni Twoje libido oraz zbliży Cię do doświadczania orgazmów energetycznych.

UCZESTNICY WARSZTATÓW
TANTRIC MAN

Warsztat odbywa się w Zielonka Eko Farm, oazie spokoju położonej 100km na południe od Warszawy. Na uczestników warsztatu czekamy w piątek 2 czerwca miedzy 18:00 – 19:00. Po wspólnej obiadokolacji rozpoczniemy pierwsze zajęcia, wprowadzające nas do warsztatu.

Każdy poranek rozpoczną zajęcia ruchowo-oddechowe z elementami medytacji. Po wspólnym śniadaniu zaczynamy dalszą eksplorację świata tantry. Pomiędzy obiadem a kolacją będą odbywały się wykłady oraz zajęcia praktyczne. Wieczorami będziemy spotykali się przy ogniu, aby móc lepiej poznać się na wzajem, wymienić doświadczeniami i spostrzeżeniami. 

Warsztat kończy się w niedzielę 4 czerwca około godziny 17:00

Zaprojektowaliśmy ten warsztat dla ograniczonej liczby uczestników, aby stworzyć intymną przestrzeń i dać możliwość głębokiego doświadczenia. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Całość prowadzona jest w języku polskim.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Koszt warsztatu : 1650 PLN. Cena early bird (do 8 maja): 1500 PLN

Koszt obejmuje:

– 2 noclegi. (2-4 czerwca). Zakwaterowanie obejmuje nocleg w pokoju wieloosobowym, z innymi uczestnikami warsztatu.

– Pełne wyżywienie (posiłki wegańskie).

– Pełne uczestnictwo w warsztacie.

– Zestaw materiałów do indywidualnej praktyki

Data: 2-4 czerwca 2023

Lokalizacja: Warsztat odbędzie się w Zielonka Spirit Farm, pełnym uroku, położonym na skraju lasu, holistycznym centrum warsztatowym. Więcej informacji na temat centrum po kliknięciu tego linku:

http://zielonkaspiritfarm.com/pl/nasze-centrum/

Aby zarezerwować miejsce należy zarejestrować się oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 550 PLN. Resztę kwoty należy wpłacić przed rozpoczęciem warsztatu.

Rejestracji można dokonać poprzez:

Email: skanda@tantramoon.com

Telefon / sms / WhatsApp / Signal : +48 578 513 460

Bądź poniższy formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy