THE BLISS TANTRA RETREAT - WEEKENDOWY WARSZTAT DLA PAR I DLA SINGLI

Czy wiesz czym jest tantra? Czy chciałbyś poznać jej nauki tantry oraz jej praktyki?

Dołącz do nas i udaj się w podróż do świata tantry. Poznaj tajniki praktyk tantrycznych joginów. Poczuj energię płynącą w twoim ciele. Naucz się jak ją wzbudzać i kontrolować. Doświadcz stanu ekstazy. Zrozum, jak ta energia może zmieniać Twój stan, wpływać na to co czujesz oraz jak widzisz świat.

Nasz warsztat rozpoczyna się w piątek 28.08 późnym popołudniem i kończy w niedzielę 30.08 wieczorem. Każdy dzień to nowa wędrówka. Prowadzony przez muzykę, doświadczysz grupowych medytacji, ćwiczeń w parach oraz praktyk wykonywanych indywidualnie. Będziemy wykorzystywać ruch, dotyk, oddech oraz spokojne, głębokie patrzenie w oczy, aby wejść w kontakt z osobistą energią i nauczyć się świadomie ją kierować.

W trakcie wykładów, przeplatających ćwiczenia, dowiesz się czym jest tantra, poznasz jej zasady oraz teorię stojącą za jej praktykami. Techniki, które wykorzystane będą w trakcie warsztatu, będziesz mógł używać i praktykować również po zakończeniu warsztatu. Pozwolą Ci one obudzić swój ukryty potencjał, lepiej zrozumieć siebie i swoją seksualność, stać się bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej oraz wzmocnić więź z partnerem i otworzyć się emocjonalnie.

ODKRYJ ŚWIAT TANTRY

Podczas warsztatów nie będzie ćwiczeń wymagających nagość oraz technik w sposób bezpośrednich wykorzystujących seksualność. Celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której można swobodnie eksplorować techniki pracy z ciałem i energią.

Warsztat ten przeznaczony jest do singli i par, zarówno doświadczonych jak i początkujących w tematyce tantry.

Plan zajęć

Na uczestników warsztatu czekamy w piątek 28 sierpnia miedzy 15:00 – 17:30. Po wspólnej obiadokolacji rozpoczniemy pierwsze wspólne zajęcia, wprowadzające nas do warsztatu. Każdy poranek rozpoczną zajęcia tantrycznej jogi oraz sesja medytacji, w trakcie których będziemy przygotowywali nasze ciało i umysł do dalszych podróży.

Po wspólnym śniadaniu zaczynamy dalszą eksplorację świata tantry. W sobotę, skupimy się na zagadnieniu energii seksualnej i trzech aspektach pracy z nią – czucia/wzbudzania, kontroli oraz kierowania. Zapoznamy się z systemem czakr (system energetyczny). Poznamy właściwości każdego z siedmiu głównych ośrodków energetycznych naszego ciała (czakr) i jego znaczenie w kontekście seksualności. Ćwiczenia, które będziemy wykonywali pomogą nam doświadczyć każdej z czakr oraz zrozumieć jak wykorzystać techniki pracy z czakrami w trakcie tantrycznego seksu. Poznamy prawo biegunowości (law of polarity) oraz model Shiva-Shakti i jego praktyczne zastosowanie w relacjach z partnerem.  

W trakcie niedzielnych zajęć czekają nas ćwiczenia ruchowe, intensywne praktyki oddechowe oraz eksploracja rzeczywistości poprzez wyostrzony zmysł dotyku. Naładowani energią będziemy uczyli się ją sublimować. Będziemy budowali bliskość, zajmiemy się zagadnieniami bezwarunkowej miłości i akceptacji oraz transfiguracji. Transfiguracja w tantrze jest z jednej strony codzienną praktyką, a jednocześnie celem tantrycznych praktyków. Uczy nas się, jak patrzeć na świat oczami nowo narodzonego dziecka i widzieć prawdziwą naturę świata który nas otacza, bez konieczności oceniania, bez oczekiwań. Dowiesz się, jak wykorzystać tę technikę do pogłębienia bliskości z osobami które są Ci bliskie. Warsztaty zakończy rytuał maithuna – tradycyjna praktyka tantryczna, której celem jest osiągnięcie medytacyjnego stanu skupienia oraz wyższych stanów świadomości.

Zaprojektowaliśmy ten warsztat dla ograniczonej liczby uczestników, aby stworzyć intymną przestrzeń, aby dać możliwość głębokiego doświadczenia. Dbamy również o to, aby w warsztacie wzięła udział zbliżona liczba kobiet oraz mężczyzn. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Całość prowadzona jest w języku polskim.

Co mówią o warsztacie jego uczestnicy

Uczestnicy warsztaów the Bliss oraz Tantra retreat

Prowadzący warsztat

Skanda – z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad pięciu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Koszt warsztatu : 650 PLN single; 1200 PLN para. Koszt obejmuje:

– 2 noclegi. (28-29.08). Zakwaterowanie obejmuje nocleg w pokoju wieloosobowym typu dorm, z innymi uczestnikami warsztatu. Istnieje możliwość zakwaterowania w osobnym pokoju dwuosobowym, wiąże się to z dodatkowym kosztem 100 PLN para. Dostępne są dwa pokoje dwuosobowe. Liczy się pierwszeństwo zgłoszenia oraz wpłata zaliczki.

– 3 posiłki dziennie oraz obiadokolację w piątek po przyjeździe do ośrodka.

– Pełne uczestnictwo w warsztacie.

Data: 28-30 sierpnia 2020

Lokalizacja: Warsztat odbędzie się w Zielonka Spirit Farm, pełnym uroku, położonym na skraju lasu, holistycznym centrum warsztatowym. Więcej informacji na temat centrum po kliknięciu tego linku:

http://zielonkaspiritfarm.com/pl/nasze-centrum/

Aby zarezerwować miejsce prosimy o wpłatę zaliczki klikając na link, bądź o kontakt. Resztę kwoty należy wpłacić gotówką w przed rozpoczęciem warsztatu.

Email: skanda@tantramoon.com

WhatsApp: +48 578 513 460

ZAREZERWUJ SWÓJ UDZIAŁ W WARSZTACIE

Wybierz warsztat, który Cię interesuje

Wpisz swój adres email

I kliknij przycisk