Kobiecość - Męskość - Jedność . Warsztat dla par

Ten wyjazdowy warsztat skierowany jest do par, które chciałby poczuć stan głębokiego połączenia. Zatopić się w uczuciu miłości i intymności. Odkrywać siebie na wzajem oraz wspólnie doświadczać nowej jakości przyjemności i bliskości.  

Nieważne, czy jesteście w długotrwałym związku, bądź małżeństwie, czy dopiero zaczynacie się poznawać. Ten warsztat tworzy bezpieczną, wspierającą przestrzeń, w której będziecie mogli przeżyć wspólnie wiele magicznych chwil, zakochując się w sobie raz po raz. Naszym zadaniem jest stworzenie luźnej, wspierającej atmosfery, w której można swobodnie doświadczać, uczyć się i bawić.

W trakcie warsztatu doświadczycie i poznacie:

– praktyki ruchowe otwierające ciało oraz uwalniające napięcie z ciała

– techniki dotykowe pracy z energią partnera

– techniki uczące kontroli energii, jak również techniki pozwalające uwolnić się od potrzeby nadmiernej kontroli

– techniki masażu uwalniającego blokady emocjonalne

– techniki oddechowe podnoszące energię oraz wprowadzające w stan ekstazy i transu

– medytacje i wizualizacje w parach

– rytuał męskości i kobiecości  

Dowiecie się również czym jest męskość oraz kobiecość widziana z poziomu metafizyki oraz w jaki sposób te dwa bieguny oddziałują na siebie i się przyciągają. To zrozumienie jest kluczowe w kwestii budowania długotrwałej, angażującej relacji, podtrzymania zainteresowania partnerem oraz budowania intymności.

Dostaniecie również wskazówki, w jaki sposób przygotować swój własny, intymny rytuał. Jak przygotować siebie oraz miejsce, jak również jakie techniki wykorzystać, aby połączył on was i zabrał w stan uniesienia i jedności.  

Zaprojektowaliśmy ten warsztat dla ograniczonej liczby uczestników, aby stworzyć intymną przestrzeń i dać możliwość głębokiego doświadczenia. Z tego powodu prosimy o wiadomość oraz zarezerwowanie swojego miejsca wcześniej.

Warsztat będzie odbywał się w języku polskim i angielskim, z polskim tłumaczeniem. W trakcie warsztatu nie będzie nagości. Naszym celem jest przede wszystkim tworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której można pogłębiać intymność oraz zdobywać nowe kompetencje jako para.

Warsztat odbywa się w Zielonka Spirit Farm, oazie spokoju położonej 100km na południe od Warszawy. Na uczestników warsztatu czekamy w piątek 29 kwietnia miedzy 17:00 a 18:00. Po wspólnej obiadokolacji rozpoczniemy pierwsze zajęcia, wprowadzające nas do warsztatu. Warsztat kończy się w niedzielę 1 maja o godzinie 16:00 wspólnym rytuałem.

Prowadzący warsztat

Skanda, z wykształcenia psycholog. Jogin, podróżnik, nauczyciel tantry oraz jogi. W 2012 roku wyjechał z Polski do południowo-wschodniej Azji gdzie studiował, praktykował oraz nauczał w szkole Agama Yoga, na Koh Phangan w Tajlandii. Od ponad ośmiu lat organizuje warsztaty na całym świecie, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z dziedziny jogi, tantry, seksualności, duchowości oraz samorozwoju.

 

Terry Lee jest psychologiem i joginką. Jej przygoda z jogą rozpoczęła się w 2010 roku. Jest certyfikowaną nauczycielką hatha jogi, po intensywnym treningu odbytym w 2016 roku w Indiach, gdzie studiowała w tradycji Shivananda Yoga. Od tego czasu dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera innych na ścieżce samorozwoju. Wierzy, że każdy ma możliwość głębszego połączenia się ze sobą (swoim prawdziwym ja). A praca z ciałem,  z oddechem i praca z energią to sposób na to.

BOOK YOUR SPACE

Koszt warsztatu : 2100 PLN para

Koszt obejmuje:

– 2 noclegi. (29-30.04). Zakwaterowanie obejmuje nocleg w pokoju wieloosobowym typu dorm, z innymi uczestnikami warsztatu. Istnieje możliwość zakwaterowania w osobnym pokoju dwuosobowym, wiąże się to z dodatkowym kosztem 200 PLN para. Dostępne są dwa pokoje dwuosobowe. Liczy się pierwszeństwo zgłoszenia oraz wpłata zaliczki.

– 3 posiłki dziennie oraz obiadokolację w piątek po przyjeździe do ośrodka.

– Pełne uczestnictwo w warsztacie.

Data: 29 kwietnia – 1 maja 2022

Lokalizacja: Warsztat odbędzie się w Zielonka Spirit Farm, pełnym uroku, położonym na skraju lasu, holistycznym centrum warsztatowym. Więcej informacji na temat centrum po kliknięciu tego linku: http://zielonkaspiritfarm.com/pl/nasze-centrum/

Aby zarezerwować miejsce należy zarejestrować się oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 800 PLN. Resztę kwoty należy wpłacić przelewem, bądź gotówką przed rozpoczęciem warsztatu.

Rejestracji można dokonać poprzez:

Email: skanda@skanda.eu

Telefon / sms / WhatsApp / Signal : Skanda +48 578 513 460

Bądź poniższy formularz kontaktowy:

contact form