NAZYWAM SIĘ SKANDA

Zawsze czułem potrzebę zagłębienia się w tajemnice życia. Zawsze czułem naturalną fascynację tajemnicami i sekretami świata. Mój umysł zawsze chciał zrozumieć, jak działa wszechświat, czym on jest. 

Poświęciłem się jodze, która jest dyscypliną duchową i ma na celu poszerzyć ludzkie doświadczenie, pomóc nam wyjść poza ramy osobowości, aż osiągniemy jedność ze wszystkim, co nas otacza. Moją dharmą (celem duchowym) jest przedstawianie innym zagadnień duchowych i praktyk ezoterycznych w łatwy do zrozumienia sposób. Aby wiedza ta inspirowała ich i transformowała. 

Po ukończeniu studiów magisterskich z psychologii wkroczyłam w świat wielkich korporacji. Byłem specjalistą ds. badań marketingowych w zakresie identyfikacji potrzeb konsumentów i doradztwa strategicznego dla dużych firm. Lata spędzone w środowisku biznesowym procentują w trakcie organizowania warsztatów i wystąpień oraz pracy z grupami.

W styczniu 2012 roku, kierując się intuicją, zrezygnowałem z kontynuacji kariery biznesowej i przeprowadziłam się do Azji Południowo-Wschodniej. Przez siedem lat studiowałem i wykładałem w Agama Yoga School na wyspie Koh Phangan w Tajlandii. Szkoła koncentrowała się na nauczaniu duchowości tantrycznej i tradycyjnej jogi w jej ezoterycznym aspekcie. Ukończyłem cały program nauczania, w tym Kurs Nauczycielski Hatha Jogi i Kurs Nauczycielski Tantry. Dzięki wieloletniemu przebywaniu w społeczności joginów tantrycznych, praktykowaniu oraz nauczaniu w szkole, miałem okazję doświadczać, jak starożytna mądrość może być praktycznie wdrożona w naszych współczesnych realiach.

Oprócz Hatha i Kundalini jogi uczę się i praktykuję różne formy pracy z ciałem, różne formy medytacji oraz astrologię. Pasjonuję się również muzyką i jej wykorzystaniem w praktykach duchowych. Uczę i dzielę się swoim doświadczeniem na całym świecie organizując seminaria i warsztaty z zakresu jogi, seksualności tantrycznej i metafizyki. Organizuję również świadome imprezy taneczne oraz oferuję prywatne konsultacje i sesje masażu.

Tantra moon is a fruit of the knowledge I have learned. It is founded on my personal experience and understanding. It is an effect of my curiosity and creativity. An outcome of my studies, practice and experiments. It is my contribution to the process of collective evolution. Let it be for the good of all humankind