NAZYWAM SIĘ SKANDA

Jestem joginem a zarazem psychologiem zajmującym się psychologią transpersonalną. 

Moim celem jest zgłębianie i praktykowanie tradycyjnych nauki jogi, jak również tłumaczenie ich na współczesny język. Aby mogły służyć nowym pokoleniom duchowych poszukiwaczy.

W styczniu 2012 roku, zrezygnowałem z kontynuacji kariery biznesowej i przeprowadziłam się do Azji Południowo-Wschodniej. Przez siedem lat studiowałem i wykładałem w Agama Yoga School na wyspie Koh Phangan w Tajlandii. Szkoła koncentrowała się na nauczaniu duchowości tantrycznej i tradycyjnej jogi w jej ezoterycznym aspekcie.

Dzięki wieloletniemu przebywaniu w społeczności joginów tantrycznych, praktykowaniu oraz nauczaniu w szkole, miałem okazję doświadczać, jak starożytna mądrość może być praktycznie wdrożona w naszych współczesnych realiach.

Uczę tradycyjnej tantrycznej hatha jogi, medytacji, prowadzę warsztaty z zakresu tantry, tantrycznej seksualności i metafizyki. Uczę na kursach dla nauczycieli. Specjalizuję się w masażu tantrycznym. Eksperymentuję z wykorzystaniem muzyki elektronicznej w praktykach duchowych.

Tantra Moon jest owocem zdobytej przeze mnie wiedzy. Opiera się na moim osobistej doświadczeniu i zrozumieniu. To efekt mojej ciekawości i kreatywności. Efekt mojej nauki, praktyki i eksperymentów. To mój wkład w proces kolektywnej ewolucji. Niech sprawi, aby ten świat stał się lepszym miejscem.