NAZYWAM SIĘ SKANDA

Zawsze czułem potrzebę zagłębienia się w tajemnice życia. Zawsze czułem naturalną fascynację tajemnicami i sekretami świata. Mój umysł zawsze chciał zrozumieć, jak działa wszechświat, czym on jest. 

Poświęciłem się jodze, która jest dyscypliną duchową i ma na celu poszerzyć ludzkie doświadczenie, pomóc nam wyjść poza ramy osobowości, aż osiągniemy jedność ze wszystkim, co nas otacza. Moją dharmą (celem duchowym) jest przedstawianie innym zagadnień duchowych i praktyk ezoterycznych w łatwy do zrozumienia sposób. Aby wiedza ta inspirowała ich i transformowała. 

Po ukończeniu studiów magisterskich z psychologii wkroczyłam w świat wielkich korporacji. Byłem specjalistą ds. badań marketingowych w zakresie identyfikacji potrzeb konsumentów i doradztwa strategicznego dla dużych firm. Lata spędzone w środowisku biznesowym procentują w trakcie organizowania warsztatów i wystąpień oraz pracy z grupami.

W styczniu 2012 roku, kierując się intuicją, zrezygnowałem z kontynuacji kariery biznesowej i przeprowadziłam się do Azji Południowo-Wschodniej. Przez siedem lat studiowałem i wykładałem w Agama Yoga School na wyspie Koh Phangan w Tajlandii. Szkoła koncentrowała się na nauczaniu duchowości tantrycznej i tradycyjnej jogi w jej ezoterycznym aspekcie. Ukończyłem cały program nauczania, w tym Kurs Nauczycielski Hatha Jogi i Kurs Nauczycielski Tantry. Dzięki wieloletniemu przebywaniu w społeczności joginów tantrycznych, praktykowaniu oraz nauczaniu w szkole, miałem okazję doświadczać, jak starożytna mądrość może być praktycznie wdrożona w naszych współczesnych realiach.

Oprócz Hatha i Kundalini jogi uczę się i praktykuję różne formy pracy z ciałem, różne formy medytacji oraz astrologię. Pasjonuję się również muzyką i jej wykorzystaniem w praktykach duchowych. Uczę i dzielę się swoim doświadczeniem na całym świecie organizując seminaria i warsztaty z zakresu jogi, seksualności tantrycznej i metafizyki. Organizuję również świadome imprezy taneczne oraz oferuję prywatne konsultacje i sesje masażu.

Tantra Moon jest owocem zdobytej przeze mnie wiedzy. Opiera się na moim osobistej doświadczeniu i zrozumieniu. To efekt mojej ciekawości i kreatywności. Efekt mojej nauki, praktyki i eksperymentów. To mój wkład w proces kolektywnej ewolucji. Niech służy to całej ludzkości!